Güncel görseller yükleniyor %98..

Yazılım Lisanslama

Yazılım (Software) Lisanslama Çözümleri, Yazılım Lisansı Nedir? Neden Lisanslama Yapılmalıdır?

Ücretsiz! Yazılım Lisanslama Teknik Destek

Daha hızlı, daha ekonomik ve daha profesyonel bir servis deneyimi! Servis işlemlerinizi web sitemiz üzerinden online gerçekleştirin %10 indirim kazanın!

Yazılım Lisanslama Nedir?
Plus

Yazılım Lisansı Nedir? Neden gereklidir?

Yazılım lisansı, telif hakkı sahibinin (yazılım üreticisinin) haklarını koruyan bir belgedir. Her bir yazılım için lisans almak şarttır; bu üreticinin telif hakkını çiğnemediğinizi, emeğinin karşılığını verdiğinizi gösterir. Telif hakkı sahibinin hakları yasalarla da korunur. Telif hakkı yasaları, insanların izin almaksızın yazılım kopyalayamayacağını açıkça beyan eder. Hiç kimse telif hakkı sahibinin izni olmadan, emeğini kopyalayıp dağıtamaz ve kullanamaz. Eğer, izinsiz olarak bir bilgisayar programını kopyalar veya yasal olmayan bir kopyasını bir başkasına tedarik ederseniz, kanunları çiğnemiş sayılırsınız.

Lisanslı Yazılım Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Firma yönünden lisanslı yazılım kullanmanın avantajları

Yazılımı düşük maliyetle güncelleştirme ve bu konulardaki tüm gelişmeleri kısa sürede edinebilme olanağı.
Virüs ve yazılım hatalı ürün tehlikesine karşı etkin korunma ve garanti.
Doğru ve eksiksiz dokümantasyonla çalışma olanağı.
Firma teknik destek güvencesi.

İş yerinde ve evde ne yaparsanız yapın güvende kalın. Koruma ihtiyacınız ister PC'nizi ve mobil cihazlarınızı ister tüm ailenizin dijital dünyasını korumak yönünde olsun, ihtiyacınız olan tüm güvenlik çözümlerine sahibiz. PC, Mac ve Android cihazlarınızdaki tüm çevrimiçi faaliyetlerinizde gelişmiş, tek lisanslı güvenlik paketimiz sizi kötü amaçlı yazılımlara, web kamerası casuslarına, finansal dolandırıcılara ve daha fazlasına karşı korur.

Kaspersky Internet Security

Virüsleri, dosya kilitleyicileri, saldırıları ve daha fazlasını engeller, Çevrimiçi takipçilerin verilerinizi toplamasını önler*, Android cihazınızda gizlenen casus yazılımları algılar, Banka düzeyinde şifreleme ile ödemeleri korur*, Web kameranıza yetkisiz erişimi engeller*, Çevrimiçi olarak gönderdiğiniz ve aldığınız verileri şifreler - VPN**

Premium Ön Muhasebe Programı basit arayüzü sayesinde kolay kullanılabilir, çok fazla işlem karmaşası gerektirmeyen, barkod desteği ile müşteri, stok ve satış işlemlerini yapabileceğiniz, yaptığınız işlemlerin detaylı raporunu alabileceğiniz Ön muhasebe programıdır. Premium Ön Muhasebe programı özel lisanslama işlemiyle firmanıza ömür boyu lisanslanır. Program içerisinde birden fazla çoklu kullanım sağlayabilirsiniz. Ağ üzerinden birden fazla bilgisayarda kullanım hizmeti sunulmaktadır. Bu sayede tek bir ofis içerisinden birden fazla kullanım sağlanır. Program içerisinde yaşadığınız sorunları Müşteri Hizmetlerini arayarak uzman müşteri temsilcilerimizden hizmet alabilirsiniz.

Online Ön Muhasebe Programı

Şirketinizi mekandan bağımsız olarak yönetmenize olanak sağlar. İster evde olun ister tatilde internetinizin olması yeterlidir. Yani şirketinizi yönetmek bir tık uzağınızdadır. Programın online olması ofise olan bağımlılığınızı azaltır. İşlemlerinizi yapmak için sürekli ofiste masa başında saatlerinizi harcamanız gerekmez. Basit arayüzü sayesinde kolay kullanılabilir, çok fazla işlem karmaşası gerektirmeyen, barkod desteği ile sadece müşteri, stok ve satış işlemlerini yapabileceğiniz, yaptığınız işlemlerin detaylı raporunu alabileceğiniz bir programdır.

Müşterilerinize hızlı satış yapmanızı sağlayan Cari Takip Programı işyerinize hız ve performans kazandırır. Barkod desteği ile firmanızda en hızlı şekilde işlemlerin yapılmasını sağlar. Cari Takip Programı ile kasa defterinden kurtulacak, müşterilerinize ait alacak verecek durumunu anında görüntüleyebileceksiniz. Program ile Hızlı satış yapabilir, ürünlerinizin ve müşterinizin ayrıntılı bilgilerini saklayabilir, ürünlerinizin stoklarını tutabilir ve bu bilgileri anında görüntüleyebilirsiniz.

Online Ön Muhasebe Programında tüm işlemler en basit hale indirgendiğinden 7' den 70' e herkes zorlanmadan çok rahat kullanabilir. Online Ön Muhasebe programını küçük ve orta ölçekli, satış işlemi yapan tüm işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir. Online Muhasebe Programı kullanıcıları E-Fatura modülü için ek ücret ödemeleri gerekmez. Programda dilediğiniz kadar şube açarak bu şubeler ile ilgili detay raporları alabilirsiniz. Her şubeye ayrı ayrı kullanıcı ve yetki tanımlaması yapabilirsiniz.

Eğer uzun yıllardır bir Windows ürününü kullanıyorsanız bir Windows ürün anahtarıyla karşılaşmış olmanız çok yüksek bir olasılık. Sisteminizi yönetmenize olanak tanıyan 25 karakterli bu anahtar kodu hakkında bilmeniz gerekenler. Windows 10 lisans işlemleri ve aktivasyonu için yapmanız gerekenler ayrıca eski lisanslar hakkında da bilgiler.

Ürün anahtarı: Bir Windows kopyasını aktive etmek için gereken 25 adet alfanumerik karakter. Perakende lisansı: Perakende mağazadan alınmış bir Windows lisansı. Bu lisans Windows'u farklı sistemler üzerinde çok sayıda aktive etmek için kullanılabilir.

OEM lisansı: Orijinal Ekipman Üreticisi Lisansı. Volume lisansı: Belirli bir kurum tarafından alınan lisanslara karşılık geliyor. Bunlar çok sayıda yüklemeler için kullanılan tek bir anahtar sağlıyor. Lisans anahtarı: Ürün anahtarının yerine geçebilen bu anahtar ayrıca Aktivasyon Anahtarı olarak da biliniyor.

Sorularınız için firma yetkili teknik personellerimiz ile iletişime geçebilir. Web Sistemiz üzerinden Müşteri Hizmetleri > Destek biriminden "Destek Talep Formu" oluşturabilir, yada destek@mtlbiltek.com adresine sorularınızı mail olarak gönderebilirsiniz..
Sizlere daha iyi destek verebilmemiz için lüften detaylı bilgi paylaşmayı unutmayınız.

Daha fazla bilgi almak için bize ulaşın..

destek@mtlbiltek.com

Yazılım Lisanslama Online Muhasebe Programı

Yazılım Lisanslama Antivirüs Internet Security Programı

Yazılım Lisanslama Windows 10

Yazılım Lisanslama Microsoft Office 365

KARGO HİZMETİYLE TÜM TÜRKİYE ’deyiz. | Kargo hizmeti kullanarak arızalı cihazlarınızın onarımını başlatabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.

Bize ulaşmak, üstün hizmet kalitemizden faydalanmak istiyorsanız, güvenebileceğiniz, huzurla çalışabileceğiniz güçlü bir ekip arıyorsanız, prensibiniz her işin uzmanıyla çalışmaksa doğru adrestesiniz.

Scroll to Top