Güncel görseller yükleniyor %98..

Cep Telefonu

Cep Telefonu, yedek parça ve onarım servisi..

TEKNİK SERVİS HİZMETİ


Profesyonel Teknik Servis iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi

Teknik servisimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. Evet! Cihazınızın onarımı sırasında kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Tecrübeli uzmanlarımız en kısa sürede cihazınızın onarımını gerçekleştirerek size teslim edecektir. Bu arada cihazınız için kullanılacak tüm yedek parçalar garanti kapsamındadır. Kendimize misyon edindiğimiz bir konu da,
tecrübemizin ve kaliteli malzeme kullanarak verdiğimiz hizmetin siz değerli müşterilerimize işlevsel bir fayda sağlamasıdır.

Servis Talebi Destek
apple iPhone Servis
Görüntüle..

apple iPhone Servis Merkezi

Samsung Teknik Servis
Görüntüle..

Samsung Servis Merkezi

Huawei Teknik Servis
Görüntüle..

Huawei Servis Merkezi

Xiaomi Teknik Servis
Görüntüle..

Xiaomi Servis Merkezi

Ücretsiz CEP TELEFONU Teknik Servis Talebi

Daha hızlı, daha ekonomik ve daha profesyonel bir servis deneyimi! Servis işlemlerinizi web sitemiz üzerinden online gerçekleştirin %10 indirim kazanın!

Cep Telefonu Servisi
Plus

Cep Telefonu Teknik Servis

MTL Bilişim profesyonel kadrosu ile telefon arızalarını gideren ve hızlı onarım yapan bir şirkettir. Türkiye 'de MTL Bilişim Teknolojileri iş birliği ile Avrupa 'da kazandığı tecrübeyle Cep Telefonu tamir hizmeti vermektedir.

Cep Telefonu tamiri için Türkiye genelinde bir çok bayi sayısı bulunan, hızlı ve sorunsuz onarım hizmetiyle size Bayraklı İZMİR 'de bulunan merkez şubesinde akıllı mobil cihazınızın onarımını gerçekleştirebilirsiniz. Şehir dışında olan müşterilerimiz onarım sürecini korgo hizmeti kullanarak başlatabilirsiniz.

Apple iPhone ve iPad, LG, Samsung Galaxy modelleri, Sony Xperia modelleri, HTC ve Nokia Lumia modellerinde orijinal parçalar ve uzman ekibimizle cep telefonu tamiri yapmaktayız.

KARGO HİZMETİYLE TÜM TÜRKİYE ’deyiz. | Kargo hizmeti kullanarak arızalı telefonunuzun onarımını başlatabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Telefonu onarımlarında arge ekibimizin yapmış olduğu çalışmalar neticesinde,
ekran ve dokunmatiği presli yüksek modelli ürünlerde dokunmatik ve ekranı sorunsuz ve profesyonel ekipmanlarla değişimlerini sağlıyoruz.

Tüm cep telefonu ve tablet arızaları, parça değişim ve Cep Telefonu Tamiri fiyatlarımızı telefon numaralarımızdan arayarak veya iletişim sayfamızdan bize yazarak öğrenebilirsiniz.
İzmir 'de ikamet eden müşterilerimizin merkez servise gelen ürünlerinde arıza tespitinden itibaren onay alınması ile 1 gün ve İzmir dışı cihazını teknik servisimize gönderen müşterilerimizin 1 gün + kargo süresince onarımları tamamlanıp cihazlarına ulaşabilmektedirler. Size en yakın mağazamıza telefonunuzu getirerek, teknik personel yanında onarım sürecini gözlemleyerek arızalı telefonunuzun tamirini sağlayabilirsiniz. Yada kargo hizmeti kullanarak arızalı telefonunuzun onarımını başlatabilirsiniz.
Apple iPhone, Apple iPad, Samsung Galaxy, HTC, Nokia Lumia, Blackberry, Sony Xperia, LG
Cep Telefonu Tamiri
Scroll to Top